text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gegužės 18 d. vakarą pašešuviškiai ir svečiai skubėjo į Pašešuvio kaimo bendruomenės namus – buvo minima bendruomenės 15 metų sukaktis. Į šventę susirinko gausus būrys bendruomenės narių ir svečių: LR seimo narės Vidos Ačienės padėjėjos Janina Jasiulienė ir Vaida Trumpiūtė, Raseinių r. savivaldybės tarybos nariai: Aldona Ona Radčenko, Diana Kaupaitienė ir Jonas Vazgys, Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė, Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis, draugai iš Mažosios Viduklės kaimų bendruomenės, Nemakščių bendruomenės santalkos, Užkalnių kaimo bendruomenės.
Bendruomenė – tai lyg bičių avilys, į kurį darbščiosios bitutės lašas po lašo neša nektarą ir gamina medų. Pašešuvio kaimo bendruomenės avilys per penkiolika metų kantriai ir su meile buvo pildomas įvairiais projektais, šventėmis, talkomis, bendra veikla.
Vakaro šventinę nuotaiką kūrė RRKC Nemakščiuose vokalinio Eligijos ir Remigijaus dueto (vad. Remigijus Laugalis) atliekamos dainos, o RRKC Šiluvoje mėgėjų teatro ,,Cinkelis“ suvaidinta E. Untulio komedija „Čerauninkės eksperiments“ (režisierė Birutė Greicienė) nepaliko abejingo nė vieno šventės dalyvio.
Pirmininkė Lina Andrulienė padėkojo bendruomenės valdybai už pagalbą telkiant bendruomenę kultūrinei veiklai, už galimybę idėjas paversti konkrečiais darbais, už komandinį darbą, iniciatyvas, idėjas, aktyvų dalyvavimą renginiuose, fiziniuose darbuose, geranoriškumą, ištiestą pagalbos ranką ir įteikė padėkos dovanėles. Už ilgametę, nuoširdžią draugystę atminimo dovanėles įteikė Užkalnių, Balčių, Nemakščių bendruomenės santalkos, Mažosios Viduklės kaimų bendruomenių atstovams ir jų pirmininkams. Nemakščių seniūnui Remigijui Laugaliui ir seniūnaičiui Sauliui Lušai padėkojo už visokeriopą pagalbą ir paramą bendruomenei, RRKC Šiluvoje mėgėjų teatro „Cinkelis“ aktoriams ir vadovei Birutei Greicienei už nuotaikingą spektaklį, už skambias dainas RRKC Nemakščiuose vokaliniam Eligijos ir Remigijaus duetui (vad. Remigijus Laugalis), visiems šventės dalyviams už šiltą bendrystės vakarą ir palinkėjo puoselėti, anot Antuano de Sent-Egziuperi , ,,Vienintelę vertybę žemėje – žmogaus ryšį su žmogumi”.

Teksto autorė Lina Andrulienė , nuotraukos Jono Vazgio