text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Birželio 16 dieną Karklėje vyko kasmetinis Lietuvos bendruomenių sąskrydis. Jame Raseinių rajoną atstovavo rajono bendruomenės, tarp kurių buvo ir VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“.
Sąskrydžio metu miestelio atstovai pristatė mažąją Lietuvos kultūros sostinę Šiluvą, mezgė naujas pažintis su kitomis bendruomenėmis. Daug aplodismentų ir komplimentų sulaukė energingi Šiluvos bendruomenės šokių kolektyvo „Aušrinė“ šokiai, kurie privertė ir pačius žiūrovus trepsėti kojomis, o kai kuriems net pažadino norą šokti. Taip pat viena iš daugiausiai populiarumo sulaukusi buvo atrakcija, kurios metu žmonės galėjo išmėginti savo taiklumą mėtant strėlytes į vandeniu ir dažais pripildytus balionėlius. Visus juos susprogdinus, gavosi spalvingas ir originalus šimtmečio paveikslas. Tradiciškai šiluviškiai į kitą miestą važiavo su saugaus eismo akcija, kurios metu žmonėms priminė saugaus eismo taisykles, dovanojo šviesą atspindinčias priemones, prašė rūpintis savo ir šalia esančių žmonių gyvybėmis.
Visi namo sugrįžo su naujomis idėjomis, puikiais įspūdžiais ir unikaliais prisiminimais. Tokie sąskrydžiai padeda bendruomenėms būni vieningomis, turiningai praleisti laiką ir suprasti, kad svarbiausia gyvenime yra žmonės ir tarpusavio bendravimas.

Judita Stoškienė