text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Nuostabiai gražią antrą Joninių dienos pavakarę ramoniškiai ir svečiai rinkosi į išpuoštą Ramonų bendruomenės kiemelį, kur buvo surengta kaimo „Bendruomeniškumo šventė“. Renginys prasidėjo Katauskių bendruomenės moterų šokių kolektyvo „Atgaiva“ šokiu. Renginio vedančioji Žaneta Vaištarienė paprašė tylos minute buvo pagerbti Anapilin išėjusius bendruomenės gyventojus. Pristatė vakaro svečius : seimo narį Arvydą Nekrošių, savivaldybės administracijos direktorių Edmundą Jonylą, tarybos narę ir Gervinės bendruomenės pirmininkę Jūratę Garliauskienę, Mirklių bendruomenės pirmininkę Gražiną Andraitienę, Milašaičių bendruomenės pirmininką Romaną Daujotą, Raseinių policijos komisariato pareigūną Darių Jonaitį.
Prasidėjus vakaro linksmybėms, buvo pagerbti Jonai, Janinos , Rasos. Jų galvas papuošė ramoniškių Zofijos, Antaninos ir Angelės pintais vainikais. Visiems teko sutrypti ir Jonų polkutę. Buvo pasveikinti Edmundas J., Arvydas k. ir Vitalijus V., Ramutė J., Irmantas T., kuriems sukako jubiliejai.
Prieš renginį vyko kaimo šaškininkų turnyras, kuriam teisėjavo Raseinių šachmatų klubo pirmininkas Jonas Kubilius. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais: I vieta -Alfonsas Godeliauskas, II vieta Irmantas Tarnauskas, III vieta- Gediminas Varpiotas. Petunijų krepšeliais apdovanoti aktyviausiai prie šventės prisidėję bendruomenės nariai.
Renginio metu buvo vykdomas Saugaus Eismo projektas. Raseinių policijos komisariato pareigūnas D.Jonaitis trumpai papasakojo, kaip turime elgtis, kad būtume saugūs ir saugotume kitus, nes rajone dar daug autoįvykių ir nukentėjusių dėl neatsargaus elgesio ir visus pakvietė prie pastatytos policijos mašinos , iš kurios visus supažindins su saugaus eismo priemonėmis, pareigūnų atributika, atsakys į dominančius klausimus. Viso vakaro metu tiek vaikai, tiek suaugę būriavosi apie policijos ekipažo mašiną, klausinėjo, domėjosi įvairiomis priemonėmis ir fotografavosi. Kad renginio dalyviai grįždami iš renginio būtų pastebimi – D.Jonaitis išdalinio atšvaitus . O aktyviausiems, kurie atsakė į pateiktus klausimus, įteikė šviesą atspindinčias liemenes, krepšelius , dalino lankstinukus, kuriuose mokoma, kaip saugiai važinėtis su paspirtukais, dviračiais.
Visą šventę skambėjo muzika. Pradžioje dainavo Ramonų ir Mirklių bendruomenių meno kolektyvai, kurių bendras meno vadovas prie RRKC Vaidotas Vilkas. Šitie kolektyvai net bendrai sudainavo dainą „Kvepia žiedai“ ir taip parodė , kokios yra draugiškos bendruomenės. Po šių kolektyvų skambėjo Katauskių moterų dueto balsai, skambi muzika ir dainos liejosi iš Kalnujų meno kolektyvo, kurio vadovas R.Klikna. Renginys užsibaigė Vaidoto V. naktišokiais.
Kad vaikučiams nebūtų nuobodu, viso renginio metu jie galėjo dūkti ant nemokamo batuto. O visi šventės dalyviai buvo vaišinami karšta koše, sumuštiniais, gaiviai gėrimais.
Linksmai ir turiningai praėjo „Bendruomeniškumo šventė“

Ramonų bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė