text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Bendruomenė, tai bendrumo jausmas, kuris pažadina viduje slypinčią energiją ir žmonės drauge pasiekia neįtikėtinų dalykų. Bendruomeniškas žmogus ir bendri siekiai liudija, kad mums rūpi bendras mūsų darbas, kuriame dirbame, kuriame ir gyvename. Tvirta bendruomenė, bendras darbas tvirtina visuomenę ir leidžia lengviau spręsti problemas bei judėti siekiamo tikslo link.
    Bendruomeniška draugystė tarp Paliepių seniūnijoje esančių bendruomenių yra užsimezgusi jau senai. Įgyvendinus bendrus tikslus ir žinodami bendruomenių narių poreikius, rengiame bendras edukacines veiklas, organizuojame renginius, vykstame į pažintines ekskursijas. Taip aktyvindami bendruomenės veiklą, skatindami bendruomenės narių kūrybiškumą, pilietiškumą ir gyvenimo kokybės ugdymą.
    Aktyvinti bendruomeninę veiklą, skirtą bendruomenės narių kultūrinei veiklai ir tarpusavio pasitikėjimo gerinti, surengėme penkis renginius ir įsigijome priemones, kuriomis naudojosi 5 bendruomenės, pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį. Kaimų bendruomenė „Sujainiai“ kartu su partneriais įgyvendino projektą „Bendroje veikloje mes esame stiprūs“ pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo aprašą. Projekto metu įsigijome sulankstomų stalų, drabužių kabyklų. Į projekto veiklų įgyvendinimą įtraukėme jaunus žmones iš kiekvienos bendruomenės, kurie padėjo prie projekto įgyvendinimo. Projektu siekėme pagerinti ir sustiprinti aktyvesnę bendruomenių veiklą, gyventojų užimtumą ir laisvalaikio praleidimą. Siekiama burti bendruomenės narius bendrai veiklai, organizuojant įvairius renginius, dalijantis gerąja patirtimi su kaimyninėmis ir atokesnėmis kaimų bendruomenėmis.

Kaimų bendruomenės „Sujainiai“ pirmininkė Rita Visockienė