text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

           Nuvilnijo nuaidėjo Baltų vienybės dienos ir Rudens lygiadienio Lietuvoje renginiai. Kasmet apie  šimtą entuziastų susirenka į Kejėnų archeologinį kompleksą, į tradicinį renginį. Džiugu matyti kasmet tuos pačius veidus – tai žmonės, kuriems įdomios tradicijos, papročiai, jaučia bendrystės malonumą.  Gera matyti ir naujų veidų, atrandančių nuostabų gamtos kampelį su tikra gyvąja istorija. Ačiū visiems dalyvavusiems: nuostabiam moterų kolektyvui „Degulė“, „Milašaičių bernams“. Na, turbūt niekas  nepakeis nuostabių Astos Nikžentaitienės vadovaujamo ansamblio  moterų balsų. Ir kaip iki šiol nebuvome jų pakvietę… Džiaugėmės Girkalnio pagrindinės mokyklos  mokytojomis ir moksleiviais,  deklamavusiais eiles, ačiū Grajauskų, Ramonų, Lenkelių, Milašaičių, Palukščio kaimo bendruomenių pirmininkams ir aktyvui, padėjusiam gerai praleisti vakarą. 

      Manau kiekvienas apsilankęs Kejėnuose paliko savo širdies dalelę, šypseną ar uždegė žvakelę protėviams. Puikus laužas, bendrystė ir nuostabi gamta ilgam paliks malonius prisiminimus.

            Gražina Pečkaitienė, Palukščio bendruomenės narė