text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

     Kiekvienais metais rugsėjo pradžia Šiluvos miesteliui būna ypatinga. Į šią, stebuklais garsėjančią vietą, atvyksta piligrimai ne tik iš visos Lietuvos, bet sulaukiame svečių ir iš užsienio. Šiluva Šilinių atlaidams ruošiasi labai atsakingai: visur darbuojasi gausus būrys savanorių, atvykstantiems stengiamasi sukurti kuo jaukesnę aplinką, rūpinamasi patogumu, vyksta ir Šv. Mišių, ir kitų įvairių kultūrinių renginių planavimas.
    Šiais metais atlaidai vyko rugsėjo 8-15 d. Kultūros namų direktorė Birutė Greicienė pasirūpino, kad Šilinės būtų dar įdomesnės ir į Šiluvą atvyktų kuo daugiau žmonių. Šiai progai ji suorganizavo respublikinių spektaklių festivalį „Devyndienis“. Per visą savaitę buvo parodyti devyni įdomūs ir itin linksmi pasirodymai. Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ taip pat prisidėjo prie festivalio gerovės, įgyvendindama saugaus eismo projektą. Bendruomenės pirmininkė Judita Stoškienė kiekvieną vakarą, po aktorių pasirodymų, įteikdavo atšvaitus ir palinkėdavo saugios kelionės namo. Taip pat primindavo, kaip reikia saugiai vaikščioti tamsiu paros metu, kaip taisyklingai nešioti šviesą atspindinčias priemones.
Džiaugiamės, jog Šiluva garsėja Švč. Mergelės Marijos apsireiškimu ir kiekvienais metais sulaukiame piligrimų iš įvairiausių pasaulio vietų!

Bendruomenės narė