text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

          Kaimų bendruomenė „Betygala“ pradėjo vykdyti Kūno kultūros ir sporto departamento konkurso „Sportuojani bendruomenė“ projektą „Sportas – sveikata visiems“. Rugpjūčio 11 dieną buvo surengtas krepšinio turnyras 2016 metais įrengtoje krepšinio aikštelėje Vyturio parke, Betygaloje. Turnyre dalyvavo 10 komandų. Žaidėjai buvo iš Betygalos, Raseinių, Ariogalos, Ilgižių,Vengerskų, Akstinų ir kitų aplinkinių vietovių. Nuotaikingą ir karštą popietę komandos susirinko gerai nusiteikusios ir pasiruošusios nugalėti. Žiūrovai laukė kiekvienų varžybų palaikydami savo komandą, visus džiugino teigiamas rezultatas. Pralaimėjimas, žinoma, netenkino, tačiau dalyviai sutiko, kad vien dalyvauti yra smagu. Varžybose trečią vietą laimėjo komanda iš Ariogalos, tokiu pat pavadinimu „Ariogala“, antra vieta atiteko „Vengerskų“ komandai, o pirmąją vietą laimėjo „Dilso“ komanda iš Raseinių.  Dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Kitą dieną “Žemčiūgų šventės“  metu buvo įteiktos taurės su laimėtojų vardais. 

          Tęsdama projektą ir sveikos gyvensenos temą rugpjūčio 16 dieną bendruomenė surengė šiaurietiško ėjimo mokymosi dieną. Susirinko entuziastai ir tie, kurie labai norėjo išmokti šios sporto šakos. Atvyko mokytojas, šiaurietiško ėjimo treneris Laimontas  Rakauskas. Jis pamokė ir praktiškai parodė, kaip laikyti lazdas, kaip daryti apšilimą, kaip žygiuoti, kaip nepervargti. Ir kaip surasti savo ritmą ir greitį. Be to, bendruomenės nariai gavo naudingų žinių apie sveiką ir kokybiško gyvenimo būdo propagavimą. Labai naudingai ir turiningai praleistas laikas ir nauji pasižadėjimai sau. Dabar jau judėsim kasdien. 

Kaimų bendruomenės „Betygala“ jaunimo grupės vadovė Laura Kazlauskė

Nuotraukos: Lauros Kazlauskės