text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

soclogo Sakoma, kad žmogus jaunas yra tol, kol turi pirmų kartų. Pirmų kartų ką nors išmokti, kur nors nuvykti, kuo nors nustebinti ne tik kitus, bet ir pats save. Svarbu, kad kiekviena diena būtų išnaudojama prasmingai ir žmogus galėtų tobulėti.
Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ šiuo metu vykdo socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą, kurį kofinansuoja Raseinių rajono savivaldybė. Šio projekto metu stengiamasi organizuoti kuo daugiau įvairių edukacinių užsiėmimų, kurie padėtų žmonėms sužinoti naujus dalykus, paįvairinti savo kasdienybę. Lapkričio 20-tąją Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ namuose buvo surengtas pirmasis edukacinis užsiėmimas – žvakių liejimas iš vaško. Puikiai šį dalyką išmanantys Kristina ir Gediminas Armoškiai su bendruomenės nariais pasidalino žvakių liejimo paslaptimis, o vėliau pakvietė visus tai išbandyti praktiškai. Rezultatai pranoko visų lūkesčius. Visi darbai buvo vienas už kitą gražesni, o bendruomenės narių veiduose esančios šypsenos tik patvirtino – popietė buvo praleista ne tik linksmai, bet ir labai naudingai.
Šis žvakių liejimas davė pradžią visiems suplanuotiems edukaciniams užsiėmimams, kurių metu dar mokysimės gaminti muilą, kepsime sausainius, pinsime advento vainikus. Tikimės, kad ir kiti užsiėmimai suteiks naujų žinių, padės tobulėti ir pasiruošti artėjančioms gražiausioms metų šventėms.

dsc_0259 dsc_0326